Get Adobe Flash player
Merhaba, öncelikle düzgün bir internet sitesi' nin nasıl çalışması, nelere ihtiyaç duyduğu ve web sitesini geliştirmek için gerekenleri kısa başlıklar altında anlatmaya çalışacağım.
 
Düzgün bir web sitesi düzgün bir kodlamaya ihtiyaç duyar. Düzgün kodlamaya sahip olmayan web sitelerinde, sadece siteyi bilen ve ziyaret eden kişiler görebilir. Arama motoru diye hitap ettiğimiz (search engine) siteler Google, Yandex, Bing, Yahoo Vb... internet sitemizin kod bloğu ile bilgi alış verişi yapar. Kodlamalarımız düzgün ise internet sitemizin hangi sayfasında ne tür konular ya da ürünler paylaştığımızı tespit eder ve arama yapan kişileri doğru sayfalara yönlendirir.
 
Yapmış olduğumuz web siteleri genel kabiliyetleri doğrultusunda kontrol panelli %100 
Türkçe destekli ve çoklu dil desteğine (Opsiyonel) sahiptir. Web sitelerimiz portal diye hitap ettiğimiz yaşayan bir sistemdir. Böylece web sitemizi istediğimiz gibi geliştirebilir ve sürekli güncel tutarak arama motorlarındaki yerini yükseltebiliriz.
 

Bizden almış olduğunuz web sitesi hizmetlerinin devamında sizlere hem panellerin kullanımı hem de google daki durumları hakkında takip bilgisi vermekteyiz.
 
Sitenizi hangi gün, kaç kişi, ne kadar zaman ve hangi çoğrafi konumdan ziyaret etmiş gibi detaylı bilgiler sunmaktayız. Bu sayede ürünlerinize ya da yaptığınız işlere hangi bölge ve ya şehirden rağbet olduğunu görebilir ve nokta atışı diye tabir ettiğimiz hedef kitleyi yakalayabilirsiniz.
 
 
Örnek Çalışmalarımıza buradan ULAŞABİLİRSİNİZ.