Get Adobe Flash player
Aca Medya, Google sponsor reklamlarını sizler için optimize ederek hizmet vermektedir. 
Google Sponsor Reklam; Google' nin bizlere sunmuş olduğu paralı bir hizmettir. Bu hizmet belirlediğiniz bir reklam metnini, belirlediğiniz kelimelerin google' de aratılmasıyla eşleştiren bir sitemdir.
 
Örnek verecek olursak, otomobil firması iseniz bulunacak kelimelere kiralık araç, satılık araç vb.. kelimeleri reklamınızla ilişkilendiriyoruz. Kullanıcılar Google arama sayfasına kiralık araç, satılık araç vb.. kelimeleri yazarak arattığında sizin reklamınızın görüntülenmesini sağlıyoruz. 
 
Google reklamları görünüş itibarı ile basit bir yapıymış gibi görünse de oldukça karışık ve farklı kriterlere sahip bir yapıya sahiptir.
 
Reklamlarınızın boşa ya da yüksek maliyetlerle yayınlanmasını engellemek için öncelikle reklam kelimelerinizi iyice analiz ederek hangi saatlerde ne kadarlık bir bütçe ile yer almasını tespit ediyor ve süreç içerisinde en uygun zamanda yayınlayarak, hem daha çok kişiye ve daha az maliyete ulaşmasını sağlıyoruz.
 
Reklamınız ile aranacak kelimeler arasındaki ilişkiyi google' nin yine kendi hizmeti olan analytics raporlamada test ederek en uygun kelimeleri ve maliyetleri belirliyoruz. 
 
Google reklamları sayesinde siteniz yapılan girişleri değerlendirerek sitenizin google normal sıralamasında yükselmesine yardımcı oluyoruz. antalya sigara

REKLAM MALİYET ANALİZİ İÇİN LÜTFEN BİZİM İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.